۱- وداگرام تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد داد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از دستیار اینستاگرام وداگرام حذف خواهد شد.

۲- دستیار اینستاگرام وداگرام یک مجموعه جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری‌های اینستاگرام نمی پذیرد.

۳- اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، وداگرام هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند، تنظیم سرعت در پنل توسط کاربر انجام می‌شود و کاربران باید ابتدا با سرعت پایین شروع کنند، البته تا بحال گزارشی مربوط به بسته شدن صفحه گزارش نشده است.

۴- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.

۵- دستیار اینستاگرام وداگرام کاملا امن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در وداگرام وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمزهای ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد و رمز‌های ذخیره شده در سایت وداگرام کاملا کدگزاری شده هستند به نحوی که حتی کارشناسان هم نمی‌توانند رمز عبور شما را ببینند.

۶- کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

* استفاده از دستیار اینستاگرام وداگرام به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد.

* در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.