آموزش, پست, ترفند

راه های افزایش فالوور اینستاگرام (بخش چهارم)

اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت در حوزه مارکتینگ می باشد و بازاریابی در آن در گذر زمان شکل و شمایل تازه ای گرفته است و مدام با تغییر سیاست های اینستاگرام این راه و روش های مارکتینگ هم به نسبت تغییرات حاصل شده همچنان در حال تغییر شکل می باشد.

این به روز بودن و همگام شدن با سیاست های جدید امر بسیار مهمی در بازاریابی اینترنتی می باشد که رعایت آن از اقدامات اولیه شروع یک کسب و کار می باشد.در ادامه با بخش های جدیدی از این تکنیک ها و فنون مربوطه آشنا خواهیم شد.

آموزش افزایش فالوور

6 – بازاریابی از طریق اینفلوئنسر ها 

یکی از بخش های مهم و پر حاشیه اینستاگرام اینفلوئنسر ها می باشند که همان افرادی هستند که دنبال کننده های زیادی دارند و تبلیغات از طریق آن ها بازدهی خوبی را به دنبال دارد. برای استفاده و بهره مند شدن از این روش شما ابتدا نیاز به بررسی دو موضوع دارید که قسمت اول تشخیص جامعه هدف شما برای انتخاب اینفلوئنسری می باشد که بهترین جواب را برای شما داشته باشد. دسته ای از این افراد دارای مخاطبانی مرتبط با زمینه فعالیت شما می باشند و دسته ای دیگر دارای فالوور های عمومی که هر فعالیتی را تبلیغ می کنند.تشخیص انتخاب فرد مناسب بستگی به شما و نوع کارتان دارد.یکی از راه های ارتباط با آن ها از طریق روشن کردن نوتیفیکیشن می باشد که زمانی که پستی را ارسال کنند می توانید توجه آن ها را به خود جلب کرده و راهی برای کسب رضایت آن ها بیابید.

7 – حذف عکس هایی که ناخواسته بر روی آن ها تگ شده اید

اگر مایلید که فقط پست هایی در پروفایل شما نمایش داده شود که مربوط به برند و کار شما می باشد می توانید پست های غیرمرتبط را حذف کنید. برای این کار از گزینه ی Photo Option که در قسمت پست های تگ شده می باشد استفاده کنید و از طریق Remove Tag آن ها را از پروفایلتان پاک کنید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *