آموزش, پست, ترفند

راه های افزایش فالوور اینستاگرام (بخش پنجم)

مطالب بسیاری را در رابطه با تکنیک های اینستاگرام و مارکتینگ حرفه ای در فضای مجازی باهم بررسی کردیم و نکاتی هرچند بسیار جزئی را برای روند صعودی صفحات مجازی شما پیشنهاد دادیم اما برای بازدهی هرچه بهتر بخش های جدید و کوچک دیگری را مورد بررسی قرار می دهیم و دلیل انجام هریک را به طور جداگانه شرح خواهیم داد.

راهکار افزایش فالوور

8 – تایید عکس قبل از تگ شدن

به منظور پیشگیری از بی نظمی و کنترل تصاویر پروفایلتان بهتر است تنظیمات خود را به صورت دستی کنید تا هنگام تگ شدن شما بر روی یک عکس قبل از نمایش در پروفایل از شما اجازه گرفته شود و تصاویر از تسلط شما خارج نشود. برای این کار کافیست از setting به Privacy and security بروید سپس در قسمت Photos and videos of you گزینه Add automatically را غیر فعال کنید. این قضیه برای بسیاری از صفحات بسیار حیاتی می باشد چرا که کنترل نکردن عکس ها می تواند ضربه زننده باشد.

9 – توسعه ساختار اینستاگرامی

این ذات انسان است که میخواهد پا به عرصه بگذارد، اما مهم تر از آن، ماندگاری در این عرصه است. یک برند آشامیدنی هندی،  به نام frooti، سبکی منحصر به فرد را برای قالب پست های خود ایجاد کرده است. این سبک، به سرعت توسط هر کاربری که یک پست frooti را در فید اینستاگرام خود میبیند، قابل تشخیص است.

10 – محلی شدن

در قسمت جستجو شما می توانید در تب مکان ها تمام اتفاقاتی را که در یک موقعیت مکانی خاص رخ می دهد را برای شما نمایش می دهد.این کار می تواند شما را از وجود رقیب و یا همکاران شما با خبر کند و در مارکتینگ مکان جغرافیایی شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

11 – فعالیت های هیجانی

ینستاگرام هم، مانند اکثر شبکه های اجتماعی، مکانی برای مکالمه است نه محلی برای اطلاع رسانی. از کاربرانتان انتظار دارید زمانی که پست هایتان را میبینند، چه فعالیتی را انجام دهند؟ اگر نمیدانید، شروع کنید و آن را کشف کنید. به عنوان مثال برگذاری قرعه کشی، چالش ، مسابقه و حرکت های خلاقانه جدید برای پخش تصاویر و مطالب خود می تواند بازدهی بسیار خوبی داشته باشد.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *