آموزش, ترفند

راه های افزایش فالوور اینستاگرام (بخش سوم)

در دو بخش اول مطالب افزایش فالوور ابتدا به اهمیت اینستاگرام در دنیای مارکتینگ و سپس به بررسی مبحث مهم هشتگ ها پرداختیم.

پس از کنار گذاشتن هشتگ ها تعداد دیگری پارامتر برای یک بازاریابی آنلاین حرفه ای وجود دارد که تعدادی را باهم بررسی و تحلیل خواهیم کرد.

تکنیک های افزایش فالوور

4 – اهمیت قسمت Bio

یکی از ابتدایی ترین قدم های فعالیت در اینستاگرام به صورت مداوم و با اهداف تجاری نوشتن یک بیوگرافی صریح و واضح می باشد که با کمترین کلمات بیشترین مفهوم را به مخاطب برساند. قسمت بیو به سه بخش اصلی تقسیم می شود که اولین فیلد مربوط به اسم کامل پروفایل شما می باشد که برای اشخاص نام و نام خانوادگی و برای بخش های تجاری نام کامل رسمی و ثبت شده می باشد.قسمت دوم مربوط به جزئیات بیشتر و شرح دقیق تر نوع فعالیت شما می باشد.در این قسمت شما می توانید از # و @ برای ذکر هشتگ و یوزرنیم یک پیج خاص استفاده کرد. از اهمیت محتوای این بخش ساده نگذرید و با وسواس تمام یک قالب صحیح برگزینید.

5 – ضرورت داشتن کپشن مناسب

تصاویر به تنهایی حامل کلمات بسیاری می باشند و تا حد زیادی گویای مفهوم می باشند اما نمی توان منکر تاثیر کلمات بر بهبود ارتباط با مخاطب شد. یکی از نمونه های مثال زدنی این پارامتر پیج national Geographic  می باشد که با ترکیب عکس های بسیار خوب و خاص در کنار متن کامل و شفاف به یکی از بزرگترین رسانه های اینستاگرام با بیش از 100 میلیون فالوور تبدیل شده است.یکی از دلایل این رشد چشمگیر استفاده از محتوای قدرتمند و پر بار در کنار تصاویر با کیفیت می باشد.

محتوای متنی محور اصلی این دو مورد ذکر شده در بالا می باشد که با رعایت آن می توان چرخ دنده اشتراک گذاری مطالب شما را به چرخش در آورد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *