آموزش, پست, ترفند

راه های افزایش فالوور اینستاگرام (بخش دوم)

در پست قبلی در رابطه با افزایش فالوور واقعی صحبت کردیم و توضیحاتی راجع به اهمیت این شبکه اجتماعی در بازاریابی اینترنتی و یا همان دیجیتال مارکتینگ دادیم. مورد اولی که در پست پیشین وداگرام به آن پرداختیم و مورد بررسی قرار دادیم انتخاب یک هشتگ مناسب و انحصاری بود که در کنار معرفی و تبلیغات مناسب می تواند بسیار موثر باشد.

در این پست قصد داریم مبحث هشتگ را کمی بیشتر مورد مطالعه قرار دهیم و موارد مهم را به آن اضافه کنیم.

نکات افزایش فالوور اینستاگرام

2 – خلاقیت در انتخاب هشتگ

استفاده از کلمات و هشتگ ها به تنهایی نمی تواند به مقدار کافی موثر باشد اما در کنار خلاقیت در ترکیب کلمات و هشتگ ها می توان بازدهی خوبی را شاهد بود. به عنوان مثال یکی از صفحاتی که به خوبی از پس این بخش برآمده است کمپانی Wework می باشد که نمونه ای از آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید. استفاده از کلمات و هشتگ ها در زیر پست شما می تواند خنده دار، طعنه آمیز و چالش برانگیز باشد که هر یک به شکلی محتوای شما را متمایز کرده و مخاطبان خاص خود را جذب می کند.

3 – شرکت در مکالمات بزرگ و پربازدید

یکی دیگر از استراتژی ها جذب مخاطب از طریق هشتگ به غیر از انتخاب هشتگ های مرتبط با کار ( به عنوان مثال استفاده از هشتگ های #اسپیکر #هدفون #دوربین برای یک فروشگاه محصولات دیجیتال و تکنولوژی ) شما می توانید از هشتگ های جامع تر و پر طرفدار که روزانه بازدید بسیاری دارند برای محتوای خود استفاده کنید که به عنوان مثال می توان به هشتگ هایی مانند #instagood, #tbt, #photooftheday استفاده کرد.

می توان گفت که در پست قبل و این پست موارد مربوط به استفاده صحیح از هشتگ اشاره شد. برای اطلاع از سایر استراتژی های مهم در اینستاگرام با وداگرام همراه باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *