آموزش, ترفند

راه های افزایش فالوور اینستاگرام (بخش اول)

اینستاگرام که امروزه تبدیل به یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی شده است دارای محبوبیت بسیاری می باشد که همین دلایل باعث شده است تا به یکی از بازارهای داغ دیجیتال مارکتینگ تبدیل شود.

مارکتینگ در اینستاگرام رفته رفته کامل تر شده و شکل حرفه ای تری را برای خود تشکیل می دهد که تسلط بر روی این قوانین و مقررات در یک چهارچوب از پیش تعیین شده می تواند تاثیر بسزایی در افزایش فالوور و بازدهی پیج تجاری شما داشته باشد در ادامه قصد داریم تا عوامل موثر و مفیدی را برای شما شرح دهیم تا با رعایت کردن و اجرای صحیح آن ها تغییرات خوبی را در کسب و کار خود به ارمغان بیاورید.

لازم به ذکر است که در سال های گذشته نرخ مشارکت برند ها در اینستاگرام  58 برابر از فیسبوک بالاتر می باشد که عدد بسیار قابل توجهی می باشد و نشان از اهمیت این فضای مجازی در بازاریابی دیجیتال شما دارد. در نتیجه 200 میلیون کاربر فعال و آپلود روزانه 60 میلیون تصویر و 1.6 بیلیون لایک در روز بی دلیل نیست. برای آشنایی بیشتر با این ترفند ها با وداگرام همراه باشید.

افزایش فالوور واقعی

۱ – هشتگ های منحصر به فرد

یکی از تکنینک ها ساخت هشتگ اختصاصی برای برند، شرکت یا کسب و کار خانگی شما می باشد. به عنوان مثال ایجاد هشتگ #وداتک و یا #وداگرام حرکت خوبی می باشد اما به تنهایی موثر نیست و پر و بال دادن و جرقه آن زمانی اتفاق میوفتد که تبلیغات و معرفی آن به خوبی صورت گیرد و در ذهن مخاطبان شکل گرفته و در مطالب مرتبط با کار شما استفاده شود و این کار در کنار انتخاب هشتگ مناسب و منحصر به فرد می تواند شروع خوبی برای مارکتینگ شما باشد. برگزاری کمپین ها مسابقات و از این قبیل طرح ها می تواند استراتژی مناسبی برای شما باشد.

برای معرفی سایر ترفند ها در پست های بعد با ما همراه باشید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *